Kamerové systémy

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Při zabezpečení prodejny, průmyslového objektu nebo rodinného domu pomáhá kamerový systém objekt chránit před vloupáním, krádežemi, vandalismem a často také odhalit a chytit pachatele. CCTV kamerový systém umožňuje sledování prostoru, přičemž je možné definovat jakým způsobem bude sledování prováděno. Volitelné je například rozlišení, detektor pohybu, rozpoznávání SPZ, přísvit pro noční vidění apod.

CCTV kamerový systém se záznamem má tu výhodu, že se k nahranému záznamu můžete vrátit. Záznam z videokamer může být nahráván na pevný disk nebo do PC. Obě tyto možnosti mají svá specifika. Kamerové systémy se záznamem jsou vhodné pro rodinné domy i velké firmy, jelikož lze zapojit najednou více kamer. Záznamy si lze zpětně prohlížet a to zpravidla do určitého data. Snadná a intuitivní obsluha, samostatné nastavení každé kamery a vzdálený dohled je samozřejmostí u každého instalovaného kamerového systému.

Na základě ohledání prostor, kde klient uvažuje instalovat kamerový systém a na základě rozhovoru o potřebách a náročnosti na instalaci připravíme nezávaznou nabídku k jednání. Po odsouhlasení nabídky následuje realizace a zaučení. Tím nic nekončí, jelikož jsme s klientem ve spojení a dohlížíme vzájemnou komunikací, zda-li je vše dle představ klienta až do úplného odsouhlasení, což trvá zpravidla měsíc. Tomuto postupu s klienty věnujeme náležitou péči, jelikož většina z nich nechává nainstalovat svůj první kamerový dohledový systém a v mnohém uznají naše doporučení až po odzkoušení instalace.  Máme bohaté zkušenosti s instalacemi kamerových systémů v obcích a městech, kde nabízíme i proškolení problematiky kamerových systémů versus možnosti obcí, přímo na zasedání zastupitelstev. Vaše spokojenost je naší motivací.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.